Dolar Kuru : 18.85 TL - Euro Kuru : 20.51 TL

Kurum Profili

www.projeksiyonmarket.com, Projeksiyon Market İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti.' nin resmi online satış sitesidir. 1998 yılında kurulan Projeksiyon Market San. Ve Tic. Ltd. Şti.. Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri alanında sunmuş olduğu tüm çözümlerde keşif aşamasından itibaren her türlü proje tasarımı, ürünlerin ithalatı ve temini kurulum, işletme, garanti dahili ve harici teknik servis hizmetleri gibi tüm aşamaları gerçekleştiren bir teknoloji firmasıdır.

Müşterilerimizin bilişim ve iletişim teknolojileri ile ilgili, kurulumundan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün ve hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını dünyadaki en yaygın ve kendi alanlarında bir numara olan üreticilerin deneyim ve işbirliği ile gerçekleştirmekteyiz. Ağırlıklı olarak kamu ve eğitim sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere tedarik ve hizmet vermekteyiz.

İşimiz hem müşterilerimizi hem de firmamızı daha ileriye taşımaktır. Bunun için kendimizi sürekli yenilememiz gerektiğini biliyoruz. İşimize karşı en büyük sorumluluğumuz değişen şartlar ve gelişen teknoloji ile her zaman daha iyiye ulaşmak üzere yenilenmektir.

Şirketimizin yapısında emek yoğun olup, ortakları aynı zamanda çalışanlarıdır.

Misyonumuz

Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri (bilişim ve iletişim teknolojileri) alanında güvenilir bir tedarikçi ve servis sağlayıcı şirket olarak, müşterilerimizin verimliliğini arttırmak, her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye'de Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri alanında güvenilir ve önder bir tedarikçi ve servis sağlayıcı şirket olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri uygun maliyetle, zamanında, hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak.
Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görüp, çalışanların karşılaşacakları zorluklarda inisiyatif kullanmalarını sağlamak, mutlu, uzun süreli, paylaşımcı ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.
Sektördeki yenilikleri takip etmek, bütün çalışanları ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet ve ürün sağlamak.
Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkilerini karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak.
Personelimizin bilgi düzeyini, performans ve verimliliğini sürekli arttırmak ve kariyer temin etmek.
Doğaya, kültürel değerlere saygı duymak ve katkıda bulunmak

İlkelerimiz

  • Topluma ve insanlara karşı dürüstlük,
  • İnsana ve yarattığı değerlere saygı,
  • Olumlu yaklaşım, başarma inancı,
  • Eleştiri ve değişime açık olmak,
  • Ekip çalışmasına güven,
  • Yaratıcılık ve özgün düşünce,
  • Çalışkanlık ve güler yüzlülük
  • Doğaya ve kültürel değerlere saygı ve katkı